ZESPÓŁ IMA POLSKA S.A.

Jakub Ima

CEO i założyciel firmy. Nadzoruje bezpośrednio dział finansowy oraz sprzedaży. Zawsze chętnie spotyka się z klientami i dostawcami. Prywatnie miłośnik statystyk, wykresów, nowych technologii oraz… koszul w kratę. Wielki kibic Manchesteru United.

Wojciech Czajka 

Współwłaściciel firmy. Zawodowy kierowca, rolnik, urodzony przedsiębiorca, własną firmę założył 3 dni po ukończeniu 18 roku życia. Organizuje surowiec i transport na potrzeby zakładu produkcyjnego.

Krzysztof Ima

Inżynier i główny technolog firmy. Branżę zna od „podszewki”. Urodził się na gorzelni, uczestniczył w budowie wielu polskich Polmosów. Nie boi się żadnych projektów. Prywatnie uwielbia gotować oraz robić domowe nalewki.

Michał Ima

Nadzoruje logistykę i dystrybucję produktów. Wszystkie wymagania transportowe i specyfikacje ma w małym palcu. Posiada doświadczenie zarówno w handlu detalicznym, jak i hurtowym. 

Aleksandra Przybylak

Dyrektor finansowy. Twardo stąpa po ziemi. Strzeże dyscypliny finansowej, układa budżety oraz organizuje finansowanie dla firmy. Po godzinach ćwiczy karate oraz jazdę konną

Paweł Górnik

Nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych nie mają przed nim żadnych tajemnic. Podobnie jak kolumny destylacyjne i rektyfikacyjne. Nowe wyzwanie? Trafiliście pod właściwy adres.

Marcelina Mielcarek

Niemal od początku kariery zawodowej związana z branżą etanolową. Prowadzi zakupy i sprzedaż alkoholu etylowego na rynku krajowym.
Jej pasją jest design wnętrz. 

Alicja Kurkowicz 

Wulkan energii. Prowadzi zakupy i sprzedaż alkoholu etylowego z na rynkach zagranicznych. Ma 10-letnie doświadczenie w eksporcie. Uspokaja się przy układaniu puzzli ... na czas.

Aleksandra Trawczyńska

Koordynator projektów B+R. Laboratorium i działem badawczo-rozwojowym firmy zarządza z niezwykłą precyzją i starannością. Energiczna indywidualistka, multitasking ma opanowany do perfekcji.

Robert Szymkowiak

Koordynator procesów logistycznych związanych z produktami paszowymi. Wspiera inne działy w podstawowych zadaniach - od przygotowania wysyłek przez wystawienie faktur po przygotowywanie prognoz. Po godzinach nadmiar energii wykorzystuje na piłkarskich boiskach. Na uczelni i poza nią zgłębia wiedzę z zakresu zarządzania ryzykiem finansowym.

Błażej Wojciechowski

Zboża zna od zasiewanego ziarna dojrzały kłos. Odpowiedzialny za zakup surowców zbożowych. Niestrudzony, większość czasu, jak sam mówi spędza „w terenie”. Od dziecka związany z rolnictwem oraz gorzelnictwem.