ZESPÓŁ IMA POLSKA S.A.

Jakub Ima

CEO i założyciel firmy. Nadzoruje bezpośrednio dział finansowy oraz sprzedaży. Zawsze chętnie spotyka się z klientami i dostawcami. Prywatnie miłośnik statystyk, wykresów, nowych technologii oraz… koszul w kratę. Wielki kibic Manchesteru United.

Wojciech Czajka 

Współwłaściciel firmy. Zawodowy kierowca, rolnik, urodzony przedsiębiorca, własną firmę założył 3 dni po ukończeniu 18 roku życia. Organizuje surowiec i transport na potrzeby zakładu produkcyjnego.

Krzysztof Ima

Inżynier i główny technolog firmy. Branżę zna od „podszewki”. Urodził się na gorzelni, uczestniczył w budowie wielu polskich Polmosów. Nie boi się żadnych projektów. Prywatnie uwielbia gotować oraz robić domowe nalewki.

Michał Ima

Nadzoruje logistykę i dystrybucję produktów. Wszystkie wymagania transportowe i specyfikacje ma w małym palcu. Posiada doświadczenie zarówno w handlu detalicznym, jak i hurtowym. 

Aleksandra Przybylak

Dyrektor finansowy. Twardo stąpa po ziemi. Strzeże dyscypliny finansowej, układa budżety oraz organizuje finansowanie dla firmy. Po godzinach ćwiczy karate oraz jazdę konną

Paweł Górnik

Nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych nie mają przed nim żadnych tajemnic. Podobnie jak kolumny destylacyjne i rektyfikacyjne. Nowe wyzwanie? Trafiliście pod właściwy adres.

Marcelina Mielcarek

Niemal od początku kariery zawodowej związana z branżą etanolową. Prowadzi zakupy i sprzedaż alkoholu etylowego na rynku krajowym.
Jej pasją jest design wnętrz. 

Alicja Kurkowicz 

Wulkan energii. Prowadzi zakupy i sprzedaż alkoholu etylowego z na rynkach zagranicznych. Ma 10-letnie doświadczenie w eksporcie. Uspokaja się przy układaniu puzzli ... na czas.

Aleksandra Trawczyńska

Koordynator projektów B+R. Laboratorium i działem badawczo-rozwojowym firmy zarządza z niezwykłą precyzją i starannością. Energiczna indywidualistka, multitasking ma opanowany do perfekcji.

Błażej Wojciechowski

Zboża zna od zasiewanego ziarna dojrzały kłos. Odpowiedzialny za zakup surowców zbożowych. Niestrudzony, większość czasu, jak sam mówi spędza „w terenie”. Od dziecka związany z rolnictwem oraz gorzelnictwem.